KURUMSAL

Firmamız Hakkında

Firmamız,  Bilgisayar, Server, Network Altyapısı ve Güvenlik Sistemleri Sektöründe 20 yılı aşan tecrübe ve bilgi birikiminin kurumsal yapı ile hayat bulduğu bir adrestir.

2005 yılında farklı bir kurumsal kimlik ile ticari hayatına başlayan firmamız, 2010 yılında bu tarihe kadar edindiği bilgi ve iş tecrübesini birleştirerek, Sektöründe öncü ve özenilir firma olma hedefi ile “Deon Bilişim ve Danışmanlık” adını almıştır. Dürüstlük ve Güveni ilke olarak benimsemiştir.

Faaliyet alanlarına Yapısal Kablolama, Kamera & Güvenlik Sistemleri, IPTV & Videowall Sistemleri, Yangın Algılama & Alarm Sistemleri, Ses & Görüntü Sistemleri ile Sinema Projeksiyon Sistemlerini de ekleyen firmamızın en büyük hedefi, müşterilerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilmektir. Başarılarımızın en büyük ispatı, yapmış olduğumuz kaliteli ve eksiksiz hizmetlerimizden memnun olan referans müşterilerimizdir.

 

Vizyonumuz

Sürekli gelişen bilgi ve teknolojileri kullanarak,  güvenli ve mümkün olan en hızlı şekilde bilgi ve becerilerini sunan; müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran, ülke çapında örnek ve farklı bir firma olmaktır.

 

Misyonumuz

Her gün yenilenen teknolojiyi çözüm odaklı, zaman ve iş gücü kazandıracak şekilde kullanılmasını sağlayarak müşterilerine katma değer katmak. Son teknolojileri tanıtıp, müşterilerinin isteklerine çözüm üreterek sisteme entegre etmek. Karşılıklı güven, iyi niyet ve profesyonellik çerçevesinde uzun vadeli müşteri memnuniyetine odaklanarak her zaman daha iyiye birlikte yürümek.

Deon Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri | Design By Harun HENDEKCIOGLU